O Sklepie

Z miłości do rysunku i z chęci podzielenia się  pasją tworzenia - powstał ten sklep. W poszukiwaniu oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju prac, powstały  graficzne, ręcznie rysowane koronki, które nadają charakter ścianom w naszym domu. Grafiki, które w oryginale rysowane są tuszem, po wydruku na wysokiej jakości papierze i oprawieniu w prostą ramę - okazują się pasować do niemal każdego wnętrza. To ogromna przyjemność i zaszczyt móc wiedzieć, że są również i w Państwa domach.

Kolorem przewodnim grafik jest czerń i biel. Jednak po wielu zapytaniach i prośbach, zdecydowaliśmy się pokazać także inną ich kolorystyczną odsłonę. Konkretny róż, charakterny niebieski, piękna leśna zieleń, a obok - delikatne pastele, które w dziecięcych pokojach sprawują się idealnie. 

Format większości grafik to 30 cm x 40 cm z opcją 50 cm x 50 cm oraz 50 cm x 70 cm.  Druki wykonywane są na papierze satynowym o gramaturze 200. Pakowane w bezpieczne tuby, tak, by dotarły do Państwa w stanie nienaruszonym:)

Z myślą o Waszych ścianach, z myślą o Waszych wnętrzach -sklep będzie się rozwijał, a na jego półkach  będą się regularnie pojawiały graficzne nowości. 

Wszelkie zapytania, sugestie i uwagi prosimy o przesyłanie na adres:  anna.ostapowicz.kulczycka@gmail.com

Ogrom pozdrowień, Kochani!

A.K.